AYT
Ayrıcalıklı Yaşam Tarzı...

Çizgi üstü kaliteye ayrıcalıklı sunum

Yaşam alanları farklı, beklenti ve ihtiyaçlar farklı… Bu bilinçle AYT Home, her mutfağı özel olarak projelendirir ve projeniz öncelikle sanal ortamda üç boyutlu olarak size sunulur. Mutfak mobilyası siparişiniz Avrupa’daki tesislerde üretildikten sonra montajı AYT Home ekibi tarafından gerçekleştirilir.

Çizgi üstü bir mutfağa sahip olmanın ilk adımını atmak için AYT Home’un Levent’teki merkezinde yer alan yaklaşık 500 m2’lik teşhir alanını mutlaka ziyaret edin. AYT Home’da mutfak mobilyasından kahve makinesine kadar eksiksiz bir mutfak yaratabileceğiniz gibi sadece ihtiyacınız olan ürünlere tekil olarak da sahip olabilirsiniz.

V-Diamond Club avantajları da AYT Home’da

V-Zug Türkiye’nin özel organizasyonu olan ve premium müşterilere özel hizmetler sunan V-Diamond Club’ın avantajları AYT Home çatısı altına da taşınıyor. AYT Home showroom’unda her ay düzenli olarak gerçekleştirilen organizas- yonlarda Masterchef Sedef Ozan Kıvanç, konuklarına dünya lezzetlerinden örnekler hazırlıyor ve yemek pişirmenin inceliklerini bire bir anlatıyor. Masterchef aynı zamanda ürün satışından sonra mutfağınıza kadar gelip ürünün kullanımı konusunda bilgi de veriyor.

V-Diamond Club, evinizdeki davetlerde size özel profesyonel aşçılık hizmeti, periyodik cihaz bakım ve temizlik hizmeti sunmanın yanında üyeliğiniz boyunca cihazlarınıza tam garanti sağlıyor. Evinizde ya da Flagship Store’larda yapacağınız kutlamalarda size özel sunumlar, dünya ve Türk mutfağından nefis tatlar, sürprizler ve ayrıcalıklı anlar yaşatıyor.

Yemek kurslarında premium cihazların üstün pişirme tekniklerini öğrenme fırsatı da sunan V-Diamond Club; aşçılık eğitimleri, gurme gezileri, doğru beslenme etkinlikleri düzenliyor, müzik dinletileri, yazarlarla edebiyat günleri ve sergilere katılım da sağlıyor.