AYT
Ayrıcalıklı Yaşam Tarzı...

50 yılı aşkın süredir mutfak mobilyası alanında çizgi üstü ürünler üreten Rational, Alman kalitesi ve mühendisliğini İtalyan tasarım ve üretim yetenekleri ile birleştirerek tüm dünyaya özgün tasarımlar sunuyor. İnovatif ve fonksiyonel dizayn anlayışıyla mutfakta çığır açan Rational, her bir yaşam alanı için özel üretim gerçekleştiriyor.

Alman kimliğiyle İtalya’da üretim yapan tek marka olan, yüksek kaliteye ve seçkin bir karaktere sahip ürünleriyle bugün 50’den fazla ülkede mutfaklara değer katan Rational, şimdiye kadar dünya çapında üne sahip pek çok yapının da mutfaklarına imzasını attı.


Klasikten moderne tüm yaşam stillerine ve farklı zevklere hitap eden Rational, optimum işlevsellik ve estetiği aynı anda sunmayı başarıyor.

Sergei Tchoban gibi dünyaca ünlü pek çok tasarımcıyla çalışan ve en ince detayına kadar düşünülmüş mutfak serileri üreten Rational, yenilikçi ürün vizyonunu ödüllerle de taçlandırıyor.

Thomas Klee tasarımı Tio: Zen Edition ve Karim Rashid tasarımı Floo mutfak serileriyle Rational, German Design Award’da üst üste iki yıl tasarım ödülü alan tek mutfak markası oldu.