AYT
Ayrıcalıklı Yaşam Tarzı...

1929’dan bugüne uzanan deneyimi ve getirdiği yeniliklerle tüm dünyada mutfak mobilyası sektörüne yön veren SieMatic, alanındaki en büyük üç üretici arasında. Marka, geçmişinden bugüne kulpsuz çekmece-kapak gibi pek çok ilki gerçekleştiren öncü marka konumunda…

Alman Tasarım Konseyi’ne bağlı Alman Markaları Enstitüsü tarafından titiz bir değerlendirme sonucunda verilen “Altın Alman Markası” ödülüne de sahip olan SieMatic; Pure, Urban ve Classic model serileri ile her yaşam tarzına ve her zevke uygun tasarımlar sunuyor.


Teknolojiye uyumlu, fonksiyonel ve modern mutfak sistemleri ile her detayda kullanıcı zevkini ve kullanım kolaylığını ön planda tutan SieMatic, kişiselleştirilebilen tasarımlarıyla farkını en estetik şekilde ortaya koyuyor.

Yalın çizgileriyle eşsiz şıklığa, zamanı aşan bir estetiğe sahip olmanın yanında hayatınızı kolaylaştıracak fonksiyonel tasarımlar sunan SieMatic’in zengin ürün seçenekleriyle, siz de kişisel zevkinize her açıdan uygun mükemmel mutfağa sahip olabilirsiniz.

German Design Award 2016’da

“Altın Tasarım” ödüllü