AYT
Ayrıcalıklı Yaşam Tarzı...

Sektöründe İsviçre'nin lider markası V-ZUG, 100 yılı aşkın bir süredir günlük hayatı kolaylaştırmanın ötesinde ilham veren ve hayran bırakan ev cihazları üretiyor. Son yıllarda cihaz üretiminde minimum enerji ile verimlilik hedeflerini yükselten Minergie organizasyonun İsviçre'deki lider partneri olan V-ZUG, tüm cihazlarında en yüksek verimliliği sağlıyor.

İnovatif üretici kimliğiyle kendi alanında pek çok ilke imza atarak öncülük eden V-ZUG, işlevsellik ve zarafeti bir arada sunduğu fırın, buharlı fırın, mikrodalga fırınları ile mutfaklara adeta sihirli bir dokunuş yapıyor.


V-ZUG; inovatif ve fonksiyonel çekmeceleri, modern yaşam tarzına uygun set üstü ocakları, teknolojik özellikler bakımından en üst seviyede olan bulaşık makineleri ve davlumbazları ile yüksek performans sağlarken, mutfakta sınırsız kombinasyon olanağı da sunuyor.

Tasarımın sadece şık bir görünümden ibaret değil, işlevsellikle bütünleşmiş bir konseptte olması gerektiği vizyonuyla üretim yapan V-ZUG, 2016’da tasarım dünyasının en prestijli ödüllerinden iF Design Award’a da sahip oldu.